English French German Italian Portuguese Russian Spanish

Úvod

VRH "F" - narozeni 21.03.2022
Tervuereni

 

Fotky + videa štěňátek


pejsek FASCINATING PHANTOM / bílý obojek
majitel: Rezervace SK

 
 
 

 

pejsek FRIENDLY DAMPY / oranžový obojek
majitel: Rezervace CZ

 
 
 

 

pejsek FEELING HAPPY / černý obojek
majitel: Rezervace AUT

 
 
 


pejsek FANCY RONNY / zelený obojek
majitel: Rezervace CZ

 
 
 

 

pejsek FIERCE FUSION / hnědý obojek
majitel: Rezervace CZ

 
 
 

 

pejsek FREAKING ADDICTIVE / modrý obojek
majitel: Rezervace CZ

 
 
 

 

fenka FLAMING FLARE / červený obojek
majitel: Rezervace PL

 
 
 

 

fenka FAIRYTALE BY VALERIE / žlutý obojek
majitel: Rezervace PL

 
 
 

 

fenka FIERY FOX / růžový obojek
majitel: Rezervace NL

 
 
 

 

fenka FANTASY OF FREYA / fialový obojek
majitel: Rezervace CZ

 
 
 

Očekáváme štěňátka s líbivým exteriérem, střední velikosti, barva fauve, velkou maskou, vhodná na výstavy, do chovu, na nejrůznější psí sporty [agility, pasení, z části do sportovní kynologie] či jen jako společníky do aktivních rodin.
Teto vrh spojuje přesně to co mám ráda - belgické ovčáky nejenom krásného exteriéru, ale především chytré, tak trochu střelené a připravené na jakoukoliv aktivitu se svým majitelem.

 

Pro štěňátka hledám především milující domov bez ohledu na ambice nových majitelů.

Náhled rodokmenu ZDE

 

Otec:

s. IVANHOE z Kovárny

Matka:

IntCh. BECAUSE I´M FOXIE Yassalen, HWT

 

Představení rodičů:

Matka vrhu - IntCh. BECAUSE I´M FOXIE Yassalen, HWT

- Foxie je středně velká fena, krásné siluety, správné síly kostry a moc hezkého pohybu, jediná její "vada" na kráse je její tmavší barva, kterou ji občas rozhodčí vytýkají [ale i přes "tmavší" barvu skončila Foxie na úžasném 8.místě z 36mladých fen na Elevážce ve Francii]. Miluje aporty, při aportování je tak trochu "skrblík", protože o aporty se nerada dělí. Foxie v minulém životě byla asi vydrou, protože od 8mi týdnů plave ve vodě jak ondatra :) Vodu prostě miluje. S Foxie se věnujeme agility, bohužel díky "Covid" době kdy byly všechna závody zrušeny jsme ještě nestihly odstartovat kariéru. Druhý sport, kterému se věnujeme je pasení. Foxie má složeny zkoušky - NHAT, HWT Ts., CANT (test ovčáckého psa ve Francii), krom těchto zkoušek má složeno i CSAU (francouzský socializační test) a TAN (francouzská zkouška - odolnost proti střelbě).

- chovná fena 57/59 cm, PT 93, DKK 0/0, DLK 0/0, SA neg., OCD neg, patelly 0/0, dědičné oční vady - prostá, poslední 4/2021 (kyčle, lotky, ramena, páteř, patelly a dědičné oční vady vše negativní = naprosto zdravé), DNA ověřený původ, SDCA 1 + SDCA 2 - negativní (N/N) [ataxie u belgických ovčáků]

- Interchampion C.I.B, C.I.E, Champion SK, CZ, PL, RO, GrandChampion CZ, Junior Champion CZ, SK, PL, Klubový Champion KCHBO + SKBO, Klubový vítěz, Krajský vítěz, 

-​ příbuzní Foxie: Matka s.r., s., h., IntCh. YASSI VENUS z Kovárny, IHT3 (selekce krásy ČR+FR, selekce práce, šampionát, klubový šampion, Agility 2, vrcholová zkouška z pasení ovcí, CSAU, TAN, CACT), Otec FLY des Pistes Noires (výborný, CAC)

Fotogalerie Foxie ZDE

 

Otec vrhu -  s. IVANHOE z Kovárny

- Ivanhoe je 62 cm vysoký pes, silné kostry, plnochrupý s nůžkovým skusem se středními řezáky v kleštích, vyrovnané a velmi přátelské povahy, je bez reakce na střelbu/ohňostroje a jiné zvukové podněty. Ačkoliv aktuálně téměř 9ti letý, má stále krásný výraz a lehce madlové oko. Povahový test složil na 98bodů / ze 100 možných. Ivana (jak mu doma říkají :) ) znám od chvíle, kdy se vrátil zpátky do ČR z Belgie, dlouhou dobu jsem ho měla v hledáčku. Ivanhoe je převážně rodinný pes, aktuálně s ním doma bydlí dvě malé holčičky. V předchozím vrhu Ivana jsou již také ověřené vlohy pro pasení oveček (dvě jeho dcery mají složené zkoušky z pasení HWT). Proto věřím, že i štěňátka z tohoto spojení budou vhodná na pasení oveček.
 

V ČR má Ivanhoe pouze jediný vrh, vrh s Foxie bude jeho druhým vrhem v ČR.

- chovný pes 62/63 cm, DKK 0/0, DLK 0/0, (kyčle, lotky vše negativní = naprosto zdravé), DNA ověřený původ, LTV 0 (správný počet obratlů), SDCA 1 + SDCA 2 - negativní (N/N) [ataxie u belgických ovčáků]

- známka Výborná z Klubové Výstavy KCHBO, selekce krásy ČR

- příbuzní Ivanhoe: otec Ch.FAIR PLAY z Kovárny, A3 (Junioršampion, Šampion, ZOP, ZPU1, agility 3, 4.místo šampionát KCHBO v Agility), matka s.IntCh. REALLY BLACK z Kovárny (selekce krásy, Junioršampion, Šampion, Mezinárodní šampion, ZOP, ZZO) 

Fotogalerie IVANA ZDE

 

Štěňátka z naší CHS budou odcházet čipovaná, očkovaná, několikrát odčervená s pet-passem. Všechna naše štěňátka tradičně absolvují vyšetření očí na dědičné oční vady (originál protokol dostává nový majitel s sebou). Samozřejmostí je kupní smlouva, FCI rodokmen, plus doklad o zaplacení. Do nového domova si odnášejí výbavičku, která se skládá z těchto věcí (obojek, vodítko, nerezová miska, 1kg základního balení krmiva, konzerva, kniha s názvem "Když jde štěně do světa", 2x tištěné manuály štěňátka, pipeta proti parazitům, evidenční list vrhu štěňat psa, 6x hračka).

 

REZERVACE MOŽNÉ JIŽ NYNÍ     -    Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Cena štěňátek z tohoto spojení - 18.000,- Kč

tel.: + 420 721 72 05 44