English French German Italian Portuguese Russian Spanish

Plánovujeme VRH "D" - krytí cca březen / duben 2020

Tervuereni

Štěňátka se narodila 1.6.2018 na den dětí :) Respektive první kluk se narodil 31.5.2018 těsně před půlnocí. Máme 5 pejsků a 1 fenku.

Aktuálně jsou všechna štěňátka již zamluvena.

 

Jméno štěňěte: pohlaví barva obojku: rezervace:
C U LATER ALLIGATOR pes modrý obojek rezervace - Německo
CANNABIS FOR FOX pes černý obojek rezervace ČR
CATCHING FIRE pes zelený obojek rezervace ČR
CRACK COKE pes červený obojek rezervace ČR
CRYSTAL FIRE pes oranžový obojek rezervace ČR
CALL ME CARCOOLKA fena růžový obojek rezervace ČR

 

__________

Fotky štěňátek

 

___________

 

Když jsem loni plánovala druhý vrh, byla jsem přesvědčená, že bude poslední, nakonec ve mě začala hlodat myšlenka, zda nenakrýt Yass ještě jednou, štěnda z obou vrhů jsou zapálená do jakékoliv aktivity, některá "miminka" z vrhu B si zkusila i čichnout k ovečkám a vloha tam je a jaká! (Yass vlohu evidentně předává více než dobře). Nakonec po velmi dlouhém přemýšlení, jsem se rozhodla že Yass nakryji ještě jednou. 


Očekáváme štěňátka s líbivým exteriérem, sytě rudou barvou po otci, velkou maskou vhodná na výstavy, do chovu, na nejrůznější psí sporty [agility, pasení, obedience, stopování, z části do sportovní kynologie] či jen jako společníky do aktivních rodin.
Teto vrh spojuje přesně to co mám ráda - belgické ovčáky nejenom krásného exteriéru, ale především chytré a připravené na jakoukoliv aktivitu se svým majitelem. 
Erd a Yassi ke k sobě prostě jednoduše hodí a navzájem se doplňují.
Ze štěňátek z předchozí vrhu po Yassi jsme nadšení, všichni jsou krásní kořistníci, mají zájem o jakoukoliv aktivitu se svým majitelem, ilují míčky, aporty, ověřené máme již i vlohy pro pasení (jak u vrhu A, tak u některých prcků z vrhu B - přestože na zkoušky u nich bylo ještě brzo ;-) ) - Am I Lischka Yassalen získala ve Francii zkoušku CANT (vloha ovčáckého psa, jejíž získání není lehké), ZVOP (zkouška vloh ovčáckého psa) a HWT Ts. (mezinárodní zkouška pro získání pracovní certifikátu), IHT1 Ts. a NHAT, nedávno přidala ještě zkoušku Agility 1.
Z předchozích dvou vrhů se pracuje hned s několika štěňátky, Amazing Black Lady se připravuje ve Velké Británii na závodní kariéru v Agility, Accio Miraculum ve věnuje Dogdancingu, stejně tak jeho mladší polosestra Beauty Begonia, která se už jako prcek zůčastnila prvních závodů pro štěňátka, která vyhrála, Brilliant Opium si "čuchnul" k obranám a náramně ho baví, Because I´m Foxie se připravuje na svou Agility kariéru a jeví se vééélmi nadějně ;-) 

Pro štěňátka hledám především milující domov bez ohledu na ambice nových majitelů.

 

Otec:

  ERD Těchlovice, FPr3, FH1

Matka:

s.r. s. h. IntCh. YASSI VENUS z Kovárny, IHT3, CACT

                                                                                                                                                      

                                                       

Představení rodičů:

Matka vrhu - s.r. s. h. IntCh. YASSI VENUS z Kovárny, IHT3, CACT

- Yassi je menší, vyrovnaná, přátelská a velmi sociální fenka, neúnavná aportérka s velkou chutí do práce, netradiční aport předvedla i na povahovém testu. Věnujeme se především agility, aktuálně spolu soutěžíme v kategorii LA2, máme 4 splněné postupové běhy do LA3, druhým sportem, kde Yass vyniká je pasení, má složené zkoušky ZVOP, HWT Ts. a nejvyšší zkoušku z pasení IHT3 (jako třetí BO v ČR), jako první belgický ovčák v historii ČR získala titul CACT - čekatel šampionátu práce. Splnila podmínky pro přiznání pracovní selekce z pasení (h.) a stejně tak i exteriérové selekce - výběrová třída chovnosti CZ (s.), loni přidala i selekci krásy ve Franci (s.r.) Rekreačně se spolu věnujeme obranám. Krom těchto zkoušek má Yassi složeno i CSAU (francouzský socializační test) a TAN Championaat (francouzská zkouška - odolnost proti střelbě, vč. obran).

- chovná fena 55/54 cm, PT 95/A (netradiční aport), DKK 0/0, DLK 0/0, SA neg., OCD neg, patelly 0/0, dědičné oční vady - prostá, poslední 5/2017 (kyčle, lotky, ramena, páteř, patelly a dědičné oční vady vše negativní = naprosto zdravé), DNA ověřený původ

- Interchampion C.I.B, C.I.E, Champion SK, CZ, PL, GrandChampion SK + CZ, Klubový Champion CZ, Junior Champion CZ, SK, BIS working class SK, res. BIS working class CZ, BOB, BOJ, BOS, Klubový vítez mladý, Krajský vítěz, Nejlepší fena na klubové výstavě..

 

Video z obran ZDE, z pasení ZDE (3 roky staré)
Fotogalerie Yass ZDE

- příbuzní Yassi - sestra Yessica - A3, titul CACAg z Agility, bratr Yethro - A3, účastník MS BO Agility 2013 + 2014 + 2015, sestra Yamaha - ZZO, ZOP, BH, otec Saphir - ZVV1, ZPU2, děda Zelalous - IPO3, FPr2, ZPU2, OB2, polobratr Demon - IHT3, OB-2, CACT z pasení

 

Otec vrhu -  ERD Těchlovice, FPr3, FH1

Erd je středně vysoký, vyrovnaný, velice otevřený a přátelský pes, ke všemu vyniká nádhernou sytě rudou barvou a malým uchem. Stejně jako Yass je neúnavný aportér, netradiční aport předvedl i na povahovém testu. Erd vyniká především ve stopařině, kde spolu s Annou mají složenou nejvyšší zkoušku FPr3 a jedničkovou FH1, aktuálně je Erd v přípravě na FH2. Ačkoliv je Erd téměř minimálně vystavován, přesto ukořistil res.CAC. 

- chovný pes 64/63 cm, PT 93/A (netradiční aport), DKK 0/0, DLK 0/0 (kyčle a loketní klouby zcela zdravé), DNA profil

- výstavy - res. CAC

- příbuzní Erda - otec Anthony du Domaine des Chodes - IntCh., IPO3, LA3 ; matka - Princess Vega z Kovárny - Agility 2, ZPU1, ZZO, BH ; sestra Fleur - Agility 3, sestra Elen - ZZZ, BH, ZTV1, RH-TE (záchranařina)

Fotogalerie Erde ZDE

 

 

REZERVACE MOŽNÉ JIŽ NYNÍ     -    Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Cena štěňátek z tohoto spojení se bude v závislosti na kvalitě a počtu pohybovat v rozmezí 13.000,- -> 14.000,-

tel.: + 420 721 72 05 44