English French German Italian Portuguese Russian Spanish

NAROZEN VRH "I" - 27.03.2024

MÁME VOLNÉHO PEJSKA GROENENDAELA K PRODEJI

Ihned k odběru

Štěňátka narozena ve varietě TERVUEREN (fauve) + GROENENDAEL

 


pes IMPACT OF BLACK "Beký" / modrý obojek
majitel: VOLNÝ K PRODEJI / AVAILABLE

Výstavy:
Výcvik:
Chov:

 

 

Fotky štěňátek


   Očekáváme štěňátka s líbivým exteriérem a snad i s moc hezkým výrazem, s tmavýma očima, střední velikosti, kvadratické v těle, se správně silnou kostrou, v případě Tervuerenů s velkou maskou a bohatou srstí (oba dva rodiče mají hodně srsti), štěňátka budou vhodná na výstavy, do chovu, na nejrůznější psí sporty [agility, pasení - příbuzní obou rodičů mají složené zkoušky z pasení, včetně těch nejvyšších, obedience, stopování, z části do sportovní kynologie] či jen jako společníci do aktivních rodin.
   Teto vrh spojuje přesně to co mám ráda - belgické ovčáky nejenom krásného exteriéru, ale především chytré, tak trochu střelené a připravené na jakoukoliv aktivitu se svým majitelem (ať se jedná o pasení oveček, agility, nebo procházky v lese).

Pokud se zadaří pro pejska hledáme vhodného spolumajitele - více infa po emailu / telefonu.

Náhled rodokmenu ZDE

 

Pro štěňátka hledám především ale milující domov bez ohledu na ambice nových majitelů.

 

Otec:

s. GrandCh. NOX BLACK z Kovárny

Matka:

IntCh. BECAUSE I´M FOXIE Yassalen, HWT

 

Představení rodičů:

Matka vrhu - IntCh. BECAUSE I´M FOXIE Yassalen, HWT

- Foxie je středně velká fena, krásné siluety, správné síly kostry a moc hezkého pohybu, jediná její "vada" na kráse je její tmavší barva, kterou ji občas rozhodčí vytýkají [ale i přes "tmavší" barvu skončila Foxie na úžasném 8.místě z 36mladých fen na Elevážce ve Francii]. Miluje aporty, při aportování je tak trochu "skrblík", protože o aporty se nerada dělí. Foxie v minulém životě byla asi vydrou, protože od 8mi týdnů plave ve vodě jak ondatra :) Vodu prostě miluje. S Foxie se věnujeme agility, bohužel díky "Covid" době kdy byly všechna závody zrušeny jsme ještě nestihly odstartovat kariéru. Druhý sport, kterému se věnujeme je pasení. Foxie má složeny zkoušky - NHAT, HWT Ts., CANT (test ovčáckého psa ve Francii), krom těchto zkoušek má složeno i CSAU (francouzský socializační test) a TAN (francouzská zkouška - odolnost proti střelbě).

- chovná fena 57/59 cm, PT 93, DKK 0/0, DLK 0/0, SA neg., OCD neg, patelly 0/0, dědičné oční vady - prostá, poslední 1/2023 (kyčle, lotky, ramena, páteř, patelly a dědičné oční vady vše negativní = naprosto zdravé), DNA ověřený původ, SDCA 1 + SDCA 2 - negativní (N/N) [ataxie u belgických ovčáků negativní], CJM + DM + HM = N/N (negativní)

- Interchampion C.I.B, C.I.E, Champion SK, CZ, PL, RO, GrandChampion CZ, Junior Champion CZ, SK, PL, Klubový Champion KCHBO + SKBO, Klubový vítěz, Krajský vítěz, 

Fotogalerie Foxie ZDE

 

Otec vrhu - s. GrandCh. NOX BLACK z Kovárny

- Nox je vyšší pes, správné síly kostry s nůžkovým skusem, bohatou srstí s čistě černou barvou a perfektní přátelskou povahou. Právě povaha a osrstění je jeho předností na povahovém testu, který složil na 99bodů ze 100, bez reakce na střelbu. Letos Nox oslaví 10let, ačkoliv na to vůbec nevypadá :) Nemá téměř žádné šediny. Nox je otestovaný heterozygot, tzn. že má vlohu také pro Tervuereny, proto očekáváme !smíšený vrh". V Čr měl Nox pouze 4vrhy, aktuálně s Foxie to bude jeho 5tý vrh (první mezivarietní křížení s fenou Tervuerenkou). 

- chovný pes 65cm/62 cm, PT99 bodů (bez reakce na střelbu), DKK 0/0, DLK 0/0, OCD negativní, SA 0, dědičné oční vady - prostý, poslední 12/2022 (kyčle, lotky, ramena, páteř, a dědičné oční vady vše negativní = naprosto zdravé), DNA ověřený původ, SDCA 1 + SDCA 2 - negativní (N/N) [ataxie u belgických ovčáků negativní], CJM + DM + HM = N/N (negativní), Lokus K - Kb/Ky (černý heterozygot), Lokus E - Em/Em (obě alely pro předávání černé masky), Lokus D - D/D (nepřenáší ředěnou barvu), Mucopolysaccharidosis Type VII, Sly Syndrome, MPS VII - N/N (nepostižen)

Champion ČMKU 2017, Grand Champion ČR 2017, Champion SK 2018, Champion ČR 2020

Fotogalerie  ZDE

 


Štěňátka z naší CHS budou odcházet čipovaná, očkovaná, několikrát odčervená s pet-passem. Všechna naše štěňátka tradičně absolvují vyšetření očí na dědičné oční vady (originál protokol dostává nový majitel s sebou). Samozřejmostí je kupní smlouva, FCI rodokmen, plus doklad o zaplacení. Do nového domova si odnášejí výbavičku, která se skládá z těchto věcí (obojek, vodítko, nerezová miska, 1kg základního balení krmiva, konzerva, kniha s názvem "Když jde štěně do světa", 2x tištěné manuály štěňátka, pipeta proti parazitům, evidenční list vrhu štěňat psa, 6x hračka).

 

REZERVACE MOŽNÉ JIŽ NYNÍ     -    Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Cenu štěňátek Vám na osobní dotaz rádi zodpovíme.

tel.: + 420 721 72 05 44

 

(Ilustrační foto našeho vrhu "B" Yassalen)