English French German Italian Portuguese Russian Spanish

Plánujeme VRH "E" - Lilith byla kryta ve dnech 6.12. + 8.12.2020
Březost potvrzena ultrazvukem ! !

Tervuereni

Pokud vše dopadne dobře, štěňátka po Lilith by se měla narodit okolo 7/8. února 2021.

Přijímáme rezervace ihned.

 

Jméno štěňěte: pohlaví barva obojku: rezervace:
E...      

 

__________

Fotky štěňátek

___________

 

Když jsem plánovala druhý vrh na Lilith, dlouho jsem se rozmýšlela jakého psa vybrat, nakonec jsem se rozhodla spojení jako byl "vrh D" zopakovat, štěňátka z předchozího vrhu jsou v povaze naprosto úžasná, svým majitelům udělají vše co jim na očích vidí, prostě správný belgičák jak má být, všichni jsou krásní kořistníci, mají zájem o jakoukoliv aktivitu se svým majitelem, milují míčky, aporty, ověřené máme již i vlohy pro pasení. Ze štěňátek po Erdovi jsem prostě nadšená a to především povahově, jedna fenka ve Francii se věnuje obranám, zkusila pasení (a vlohy tam fakt jsou :)), její sestra už umí základy agility a podle slov trenérů je velice nadějná, třetí fenka na Slovenku se účastnila prvních výstav a rekreačně se věnuje výcviku. Z vrhu "C" CRACK COKE se na nás byl podívat v Písku 5/2019 a jedním slovem úžasný pes (neřešil lidi, psy, střelbu, měl zájem o hru, prostě úžasný pohodový parťák do života). CALL ME CARCOOLKA zase působí na statku u ovcí a dle slov odborníků jí to náramně jde a je moc šikovná!


Očekáváme štěňátka s líbivým exteriérem, sytě rudou barvou po otci a případně mahagonovou po Lilith, velkou maskou vhodná na výstavy, do chovu, na nejrůznější psí sporty [agility, pasení, obedience, stopování, z části do sportovní kynologie] či jen jako společníky do aktivních rodin.
Teto vrh spojuje přesně to co mám ráda - belgické ovčáky nejenom krásného exteriéru, ale především chytré, tak trochu střelené a připravené na jakoukoliv aktivitu se svým majitelem. 
Erd a Lilith se k sobě prostě jednoduše hodí a navzájem se doplňují.

Z předchozích vrhů (polosourozenci Lilith) se pracuje hned s několika štěňátky, Amazing Black Lady se připravuje ve Velké Británii na závodní kariéru v Agility, závodila také na FMBB v Písku, Accio Miraculum ve věnuje Dogdancingu, stejně tak jeho mladší polosestra Beauty Begonia, která se už jako prcek zůčastnila prvních závodů pro štěňátka, která vyhrála, Brilliant Opium si "čuchnul" k obranám a náramně ho baví, Because I´m Foxie se připravuje na svou Agility kariéru a jeví se vééélmi nadějně, stejně tak má složené zkoušky z pasení (jak v ČR tak francouzský test CANT), Call Me Carcoolka se věnuje aktivně pasení a to jak doma na farmě, tak i na seminářích pod vedením odborníků. 

Pro štěňátka hledám především milující domov bez ohledu na ambice nových majitelů.

 

Otec:

  VetCh. ERD Těchlovice, FPr3, FH1

Matka:

IntCh. AM I LISCHKA Yassalen, LA2, IHT1

                                                                                                                                                      

                                                       

Představení rodičů:

Matka vrhu - IntCh. AM I LISCHKA Yassalen, IHT1, LA2

- Lilith je menší, vyrovnaná, přátelská a velmi sociální fenka, neúnavná (až tak trochu střelěná) aportérka s velkou chutí do práce, netradiční aport předvedla i na povahovém testu. Věnujeme se především agility, aktuálně spolu soutěžíme v kategorii LA2, druhým sportem (který jsme bohužel díky časové náročnosti nyní opustily), kde Lilith vyniká je pasení, má složené zkoušky ZVOP, NHAT, HWT Ts., IHT1, CANT (test ovčáckého psa ve Francii). V jednom závodě IHT1, který nám prostě sednul, se nám podařilo získat 74 bodů ze 75 (tj. 98,66%) a cenu rozhodčí za nejlepší výkon dne.
Rekreačně se spolu věnujeme obranám. Krom těchto zkoušek má Lilith složeno i CSAU (francouzský socializační test) a TAN (francouzská zkouška - odolnost proti střelbě).

- chovná fena 55,5/58 cm, PT 99/A (netradiční aport, bez reakce na střelbu), DKK 0/0, DLK 0/0, SA neg., OCD neg, patelly 0/0, dědičné oční vady - prostá, poslední 8/2019 (kyčle, lotky, ramena, páteř, patelly a dědičné oční vady vše negativní = naprosto zdravé), DNA ověřený původ, SDCA 1 + SDCA 2 - negativní (N/N) [ataxie u belgických ovčáků]

- Interchampion C.I.B, C.I.E, Champion SK, CZ, PL, GrandChampion SK, Junior Champion CZ, SK, PL, BIS working class SK, BIS working class CZ, BOB, BOJ, BOS, Krajský vítěz, Kvalifikace na Cruft´s...

 

Video z obran ZDE, z pasení ZDE (CANT ve Francii)
Video trénink agility (16 měsíců stará) ZDE
Video trénink slalom ZDE

Fotogalerie Lilith ZDE

- příbuzní Lilith

  • matčina strana: matka Yassi - IHT3, LA2, selekce práce, krásy, teta  Yessica - A3, titul CACAg z Agility, strýc  Yethro - A3, účastník MS BO Agility 2013 + 2014 + 2015, teta  Yamaha - ZZO, ZOP, BH, děda Saphir - ZVV1, ZPU2, praděda Zelalous - IPO3, FPr2, ZPU2, OB2, polostrýc Demon - IHT3, OB-2, CACT z pasení
  • otcova strana: otec Archi - ZZO, OB-Z, ZOP, ZVOP, děda ZARIF - selekce holandska, test NL "Met Lof", IPO3/IGP3, SPH2, babička NEW BLACK SIB - ZVV1, ZPU1, CSAU, ZOP, LA1, praděda BRESTON - IPO3/IGP3, selekce Holandska, selekce práce Holandska, SPH2

Otec vrhu -  ERD Těchlovice, FPr3, FH1

Erd je středně vysoký, vyrovnaný, velice otevřený a přátelský pes, ke všemu vyniká nádhernou sytě rudou barvou a malým uchem. Stejně jako Lilith je neúnavný aportér, netradiční aport předvedl i na povahovém testu. Erd vyniká především ve stopařině, kde spolu s Annou mají složenou nejvyšší zkoušku FPr3 a jedničkovou FH1, aktuálně je Erd v přípravě na FH2. Ačkoliv je Erd téměř minimálně vystavován, přesto ukořistil res.CAC a titul Veteran šampion CZ.

- chovný pes 64/63 cm, PT 93/A (netradiční aport), DKK 0/0, DLK 0/0 (kyčle a loketní klouby zcela zdravé), DNA profil

- výstavy - Veterán šampion CZ, res. CAC

- příbuzní Erda - otec Anthony du Domaine des Chodes - IntCh., IPO3, LA3 ; matka - Princess Vega z Kovárny - Agility 2, ZPU1, ZZO, BH ; sestra Fleur - Agility 3, sestra Elen - ZZZ, BH, ZTV1, RH-TE (záchranařina)

Fotogalerie Erde ZDE

 

 

REZERVACE MOŽNÉ JIŽ NYNÍ     -    Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Cena štěňátek z tohoto spojení se bude v závislosti na kvalitě a počtu pohybovat v rozmezí 16.000 - 18.000,-

tel.: + 420 721 72 05 44