English French German Italian Portuguese Russian Spanish

Plánovaný VRH "C" - štěňátka se narodila 01.06.2018

Tervuereni

Štěňátka se narodila 1.6.2018 na den dětí :) Respektive první kluk se narodil 31.5.2018 těsně před půlnocí. Máme 5 pejsků a 1 fenku.

Jeden pejsek ještě volný k rezervaci.

 

__________

Fotky štěňátek

 

___________

 

Když jsem loni plánovala druhý vrh, byla jsem přesvědčená, že bude poslední, nakonec ve mě začala hlodat myšlenka, zda nenakrýt Yass ještě jednou, štěnda z obou vrhů jsou zapálená do jakékoliv aktivity, některá "miminka" z vrhu B si zkusila i čichnout k ovečkám a vloha tam je a jaká! (Yass vlohu evidentně předává více než dobře). Nakonec po velmi dlouhém přemýšlení, jsem se rozhodla že Yass nakryji ještě jednou. 


Očekáváme štěňátka s líbivým exteriérem, sytě rudou barvou po otci, velkou maskou vhodná na výstavy, do chovu, na nejrůznější psí sporty [agility, pasení, obedience, stopování, z části do sportovní kynologie] či jen jako společníky do aktivních rodin.
Teto vrh spojuje přesně to co mám ráda - belgické ovčáky nejenom krásného exteriéru, ale především chytré a připravené na jakoukoliv aktivitu se svým majitelem. 
Erd a Yassi ke k sobě prostě jednoduše hodí a navzájem se doplňují.
Ze štěňátek z předchozí vrhu po Yassi jsme nadšení, všichni jsou krásní kořistníci, mají zájem o jakoukoliv aktivitu se svým majitelem, ilují míčky, aporty, ověřené máme již i vlohy pro pasení (jak u vrhu A, tak u některých prcků z vrhu B - přestože na zkoušky u nich bylo ještě brzo ;-) ) - Am I Lischka Yassalen získala ve Francii zkoušku CANT (vloha ovčáckého psa, jejíž získání není lehké), ZVOP (zkouška vloh ovčáckého psa) a HWT Ts. (mezinárodní zkouška pro získání pracovní certifikátu), IHT1 Ts. a NHAT, nedávno přidala ještě zkoušku Agility 1.
Z předchozích dvou vrhů se pracuje hned s několika štěňátky, Amazing Black Lady se připravuje ve Velké Británii na závodní kariéru v Agility, Accio Miraculum ve věnuje Dogdancingu, stejně tak jeho mladší polosestra Beauty Begonia, která se už jako prcek zůčastnila prvních závodů pro štěňátka, která vyhrála, Brilliant Opium si "čuchnul" k obranám a náramně ho baví, Because I´m Foxie se připravuje na svou Agility kariéru a jeví se vééélmi nadějně ;-) 

Pro štěňátka hledám především milující domov bez ohledu na ambice nových majitelů.

 

Otec:

  ERD Těchlovice, FPr3, FH1

Matka:

s.r. s. h. IntCh. YASSI VENUS z Kovárny, IHT3, CACT

                                                                                                                                                      

                                                       

Představení rodičů:

Matka vrhu - s.r. s. h. IntCh. YASSI VENUS z Kovárny, IHT3, CACT

- Yassi je menší, vyrovnaná, přátelská a velmi sociální fenka, neúnavná aportérka s velkou chutí do práce, netradiční aport předvedla i na povahovém testu. Věnujeme se především agility, aktuálně spolu soutěžíme v kategorii LA2, máme 4 splněné postupové běhy do LA3, druhým sportem, kde Yass vyniká je pasení, má složené zkoušky ZVOP, HWT Ts. a nejvyšší zkoušku z pasení IHT3 (jako třetí BO v ČR), jako první belgický ovčák v historii ČR získala titul CACT - čekatel šampionátu práce. Splnila podmínky pro přiznání pracovní selekce z pasení (h.) a stejně tak i exteriérové selekce - výběrová třída chovnosti CZ (s.), loni přidala i selekci krásy ve Franci (s.r.) Rekreačně se spolu věnujeme obranám. Krom těchto zkoušek má Yassi složeno i CSAU (francouzský socializační test) a TAN Championaat (francouzská zkouška - odolnost proti střelbě, vč. obran).

- chovná fena 55/54 cm, PT 95/A (netradiční aport), DKK 0/0, DLK 0/0, SA neg., OCD neg, patelly 0/0, dědičné oční vady - prostá, poslední 5/2017 (kyčle, lotky, ramena, páteř, patelly a dědičné oční vady vše negativní = naprosto zdravé), DNA ověřený původ

- Interchampion C.I.B, C.I.E, Champion SK, CZ, PL, GrandChampion SK + CZ, Klubový Champion CZ, Junior Champion CZ, SK, BIS working class SK, res. BIS working class CZ, BOB, BOJ, BOS, Klubový vítez mladý, Krajský vítěz, Nejlepší fena na klubové výstavě..

 

Video z obran ZDE, z pasení ZDE (3 roky staré)
Fotogalerie Yass ZDE

- příbuzní Yassi - sestra Yessica - A3, titul CACAg z Agility, bratr Yethro - A3, účastník MS BO Agility 2013 + 2014 + 2015, sestra Yamaha - ZZO, ZOP, BH, otec Saphir - ZVV1, ZPU2, děda Zelalous - IPO3, FPr2, ZPU2, OB2, polobratr Demon - IHT3, OB-2, CACT z pasení

 

Otec vrhu -  ERD Těchlovice, FPr3, FH1

Erd je středně vysoký, vyrovnaný, velice otevřený a přátelský pes, ke všemu vyniká nádhernou sytě rudou barvou a malým uchem. Stejně jako Yass je neúnavný aportér, netradiční aport předvedl i na povahovém testu. Erd vyniká především ve stopařině, kde spolu s Annou mají složenou nejvyšší zkoušku FPr3 a jedničkovou FH1, aktuálně je Erd v přípravě na FH2. Ačkoliv je Erd téměř minimálně vystavován, přesto ukořistil res.CAC. 

- chovný pes 64/63 cm, PT 93/A (netradiční aport), DKK 0/0, DLK 0/0 (kyčle a loketní klouby zcela zdravé), DNA profil

- výstavy - res. CAC

- příbuzní Erda - otec Anthony du Domaine des Chodes - IntCh., IPO3, LA3 ; matka - Princess Vega z Kovárny - Agility 2, ZPU1, ZZO, BH ; sestra Fleur - Agility 3, sestra Elen - ZZZ, BH, ZTV1, RH-TE (záchranařina)

Fotogalerie Erde ZDE

 

 

REZERVACE MOŽNÉ JIŽ NYNÍ     -    Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Cena štěňátek z tohoto spojení se bude v závislosti na kvalitě a počtu pohybovat v rozmezí 13.000,- -> 14.000,-

tel.: + 420 721 72 05 44